Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd.

Chiny Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd.

1 2
Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd. Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Ilość pracowników : 300~400
Coroczne wyprzedaże : 5000000-10000000
Rok założenia : 2013
pc Export : 80% - 90%
Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd. jest profesjonalnym producentem maszyn spożywczych. Nasza firma znajduje się w Nanqiao Town w Szanghaju, znanym z produkcji maszyn i wygodnego dostępu do transportu. Nasza fabryka zajmuje powierzchnię około 25 000 metrów kwadratowych. Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji maszyn spożywczych. Nasza firma zajmuje się produkcją serii kompletnych maszyn, takich jak miękka i twarda maszyna do ciastek, maszyna do ciastek, maszyna do ciastek, maszyna do cukierków twardych i miękkich, maszyna piekarnicza, maszyna do pakowania żywności itp.

Jesteśmy zależni od ścisłego systemu zapewnienia jakości, silnej siły technicznej, naukowych środków zarządzania i doskonałej obsługi posprzedażnej. Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zdobyliśmy dobrą reputację i uznanie wszystkich klientów oraz dobrze znanych na rynkach krajowych i zagranicznych. Dobrze sprzedające się we wszystkich miastach i prowincjach w Chinach, nasze produkty są również eksportowane do klientów w takich krajach i regionach, jak Malezja, Tajlandia, Wietnam, Indie, Rosja, Ameryka, Australia, Irlandia, Bliski Wschód, Uzbekistan, Pakistan i Afryka itd.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom klientów i zapewnić kompletny projekt, instalację i dobrą jakość.

Serdecznie witamy zarówno nowych, jak i starych klientów, którzy odwiedzają naszą fabrykę i przyjmują z zadowoleniem zapytanie i negocjacje. Mamy nadzieję na nawiązanie długoterminowych relacji współpracy z Państwem.
Szczegóły kontaktu
Shanghai Huanxuan Food Machinery Co., Ltd.

Faks: 86-21-57458900

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)